Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Fontos. Mit kellene csinalnom?

Fontos. Mit kellene csinalnom?

Figyelt kérdés
Tegnap virust kapott a gepem es a Google Chrome-om beszart tole. A virust eltavolitottam, de nem engedte elindítani, így hat letoroltem. Leszedtem az uj verziot, es telepítesnel ezt irja ki: "Az ön hálózati rendszergazdája olyan Csoportbeállításokat alkalmazott, melyek nem engedélyezik a telepítést. "
2018. aug. 25. 09:59
 1/1 matulafatula válasza:

Én egyszer találkoztam hasonlóval nekem a Norton Symantec volt akkor fent. A rossz hír az, hogy ott van még az a vírus, csak csúnyán átvert téded és a vírusírtót is. Akkor nekem egy deep formatos rendszer újra telepítés oldotta meg. Az adataimat egy külön merevlemezre mentettem ki és egy másik gépen azt beolvasva egy legfrissebb vírusírtó verzióval tudtam eltávolítani.

Azt még leírhatnád, hogy milyen op. rendszer és milyen vírusírtó volt neked fent.

2018. szept. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!