Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Használt szoftver vásárlása...

Használt szoftver vásárlása (Diablo III)?

Figyelt kérdés

Nagyon megtetszett a játék, így megszeretném vasárolni. Azonban azt a 6.000 ft-os árat picit sokallom, + a nekromanta kiegészítő...



Ebay-n és pár helyen láttam, hogy meglehet venni használtan dobozosan.

Ez, hogy működik igazából?

A tulaj profilját kapom meg vagy én tudok új profilt csinálni ingyenesen?



2018. aug. 19. 15:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Cdkeysen 15£
2018. aug. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi, de még az is drágább, mint ami a neten van "használt". :)

1.000 Ft körül már adják az alapjátékot, 2e Ft-ért meg a kiegészítőt(nem a nekromantást)


De majd megkérdezem pár eladótól is. :)

2018. aug. 19. 18:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Szinte tuti, hogy mind átver, ráadásul nem is szabad így eladni.. A játékot a battle.net account-hoz regisztrálja, így csak azzal a profillal működik, arról már le nem lehet választani. A profilt meg tilos adni-venni, ráadásul nagyon könnyű visszaszerezni, így aztán volt diablo3, nincs diablo3... 6000 Ft már nem rossz ár ezért a játékért.
2018. aug. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi, erre voltam kíváncsi. Azt hittem a CD korlátlan profilt engedélyez létrehozni vagy valahogy megoldható.

De így ha konkrét fiók tartozik hozzá, akkor nem veszek használtan. :)

2018. aug. 20. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!