Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A operácios rendszer miért...

A operácios rendszer miért jelentkezik mindig ha lezár a képernyő?

Figyelt kérdés

Nincs beállitva semmi. Windows 10 hp proobok

8 giga ram

Intel core i5 7200U Cpu 2,50 ghz 270 ghz

64 bites.

videokártyák intel hd grafic 620

Amd readon Tm 530


2018. jún. 24. 21:45
 1/6 anonim ***** válasza:
hogy mibajod?
2018. jún. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Bejön a képernyő kiméló utána a monitor kikapcsol,és bejön vmi bejelentkezős képernyő nem szokott,ma kezdte,és nem értem,mert nincs beállitva alvás semmi.Kimaradt a miért jelentkezik ki? .. Bocsi.
2018. jún. 24. 22:04
 3/6 A kérdező kommentje:
Napok ota random elsötétült a monitor videonál is,ma már simán is csinálta miután bekapcsoltam a gépet. Csak fél éves drga gépről beszélünk..
2018. jún. 24. 22:06
 4/6 anonim ***** válasza:

Ezt nézd meg, hátha segít:


[link]

2018. jún. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem a gép hibája, hanem a Windowsé. A Windows 10-nél minden nagyobb frissítés gyakorlatilag egy új rendszer telepítése, és ilyenkor rendszerint elfelejt egyes beállításokat átvenni, másokat pedig egyszerűen ledefaultol. Nézd meg az energiakezelési beállításokat, ott vannak ilyenek.
2018. jún. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Alvás ra soha van beállitva azárt nem értem,és random csinálja ha hosszabb ideig inaktiv.. A linket megnézem köszi. Amugy a friss ota hulye a gép akkor kb 30 xor bottolt be mire elindult pf,ssd pont erre a tipusra irták h gázos az uj friss javitás nem tudom mikor esedékes..
2018. jún. 24. 22:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!