Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Olyan programot keresnék,...

Krisztin009 kérdése:

Olyan programot keresnék, amiben be lehet állítani hogy mindennap mikor kapcsoljon ki a számítógép, és azt feloldani csak jelszóval lehetne?

Figyelt kérdés

Gyermekem számítógépére lenne. Sajnos többet számítógépezik mint kellene és nem tudom mindig felügyelni mert sokat dolgozom. Olyan programot szeretnék amivel több időzítés is beállítható minden napra mikor lehet bekapcsolva a gép, és azt jelszóval lehetne csak feloldani, az se baj ha fizetős progi, csak nagyon kellene.

Köszönöm előre is a segítségeteket!


2018. jún. 10. 03:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt csak a biosban tudod beallitani. Kulon program nincs ra. Hogy indulna el a program, ha nem megy a gep?
2018. jún. 10. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én a gyerekeimet soha sem korlátoztam. 10 éves koruk óta saját számítógépük van. Mind a kettő egyetemre jár.

Amit tervezel, abból csak feszültség van. Mert a haverok annyit számítógépeznek, amennyit csak akarnak és akkor amikor jólesik. Mellesleg ha volna is ilyen program egy ügyesebb gyerek kb fél perc alatt hatástalanítja.

2018. jún. 10. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Miért kell korlátozni?
2018. jún. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 coopper ***** válasza:

Szia.


Windowsra erre találták ki a szülői felűgyelet nevezetű programot : [link]


Sok sikert. Üdv.

2018. jún. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem értem még mindig, hogy miért kell korlátozni azt, amit a gyerek szeret. Az informatikának nagy jövője van, és az se baj, ha "csak játszik" a gépen egyelőre. Ha nem a gép előtt nőttem volna fel, nem vált volna belőlem mérnök, hanem inkább olyan, aki a felügyeletet felűgyeletnek írja, mint az előző válaszoló.


Nem lenne ésszerűbb inkább támogatni? Beszélj vele, hogy akar-e tanulni programozni, küldd el tanfolyamokra, és a többi. Biztos vagyok benne, hogy valamennyire érdeklődne, ha szereti a számítógépeket.


Nem a világnak kell alkalmazkodnia hozzátok, hanem nektek a világhoz, ezt ne felejtsd el.

2018. jún. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tenyleg kiraly, hogy mindenbol megbukik, de ugyesen tolja a pc-n a jatekokat. Nem kell korlat.
2018. jún. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ma 11:40


Azt értem, hogy te soha nem tanultál emelt szintű matematikát, (mivel akkor tudnád, hogy nagyon nagyon sok matematikai elmélet játékokból lett levezetve), és biztos tipikusan "humán beállítottságú"-nak csúfolod magad, pedig csak hülye vagy matekból, de pont ezért nem kéne véleményt mondanod olyan dologról, ami sok embert sikeressé tett az életben.

2018. jún. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!