Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szerintetek is hatalmas...

Szerintetek is hatalmas trágya domb a windows10? A sok gagyerák alkotói frissítéssel. Kicsit úgy érzem hogy kísérleteznek a felhasználón. Szerintetek is így van ez?

Figyelt kérdés
2018. máj. 18. 07:32
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Nem kötelező windózt használni!
2018. máj. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
41%

Ez azért van, mert a Windowsnak van a legnagyobb béta teszter bázisa: a felhasználók.

A Microsoft ugyanis úgy dolgozik, hogy kiadja kész rendszerként a "zöld banánt", aztán majd úgyis jönnek a felhasználóktól a hibajelzések és akkor kiadnak rá egy SP-t, amivel befoltozzák azokat a hibákat, amiket még kiadás előtt kellett volna.

Semmilyen Microsoft programot nem érdemes használni az első javítócsomag előtt.

2018. máj. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 moozygoo ***** válasza:
54%
Én megvagyok vele elégedve, szóval szerintem nem trágyadomb a win10, a frissítések hol jobbak,hol rosszabbak de legalább fejlődik folyamatosan.
2018. máj. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem a frissítéssel 2017 január-február óta csak egyszer volt gondom. A mostani tavaszival. Pontosítva nem a frissítés okozott hibát, egyszerűen a Defenderben az Eszközbiztonságnál benyomtam a Magelkülönítésen belül a Memóriaintegritás funkciót, aminek következtében a jelenlegi Sharkoon SharkZone M20 egeremet nem ismerte fel a gép, a driver-e pedig el sem indult. Kikapcsolni sem engedte a funkciót. Billentyűzetegeret kellett használnom egy ideig még megpróbáltam kilőni a Defendert egy másik vírusirtó telepítésével, de ez nem jött össze (részben állt csak le). Közben találtam egy másik egeret amit felismert, így azzal (hála az égnek, hogy nem töröltem azonnal) visszaálltam a korábbi build-re a Windows.old mappa segítségével. Ez után kapásból visszafrissítettem a 1803-ra és kerülöm a Defendernek ezt a funkcióját, a gépem köszöni szépen jól van :)


Nem trágyadomb ez, csak mint minden rendszernek, ennek is megvannak a dolgai amikre a felhasználóknak kiemelt figyelmet kell fordítania (pl NE próbálj ki random új funkciót, max 100 frissítéssel később) :D


Csakis az említett hiba fordult elő a több, mint egy éves használat alatt. Persze nem egy rendszert használtam eddig, mivel idő közben váltottam Home-ról Pro-ra (64bit mindkét esetben).

2018. máj. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
33%
A valaha készített legjobb Windows.
2018. máj. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 tabaki ***** válasza:

@#5:

Jó, jó, de ez nem válasz a kérdésre...

2018. máj. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én sokáig használtam a 7-est és nagy előítéleteim voltak a 10-essel kapcsolatban, de mivel az új munkahelyemen rá voltam kényszerülve annak használatára bele kellett törődnöm. Kb egy hónap alatt teljesen megváltozott a véleményem és már nincs az a isten amiért visszamennék 7-esre
2018. máj. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Alex Fly ***** válasza:
Nem az. Az eddigi leghasználhatóbb rendszere a Microsoftnak. Az eddigiekhez képest valóban érdekes koncepció az alkotói frissítések rebdszere, de ez biztosítja, hogy többé ne kelljen verziófrissítéssel tökölni.
2018. máj. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm a válaszokat. Én is végig jártam már a winXP-től a 8.1-en át win10 ig bezárólag mindent De nem csak wint használtam hanem linux disztrókat is. Többek meg vannak elégedve a 10-el de szerintem dolgozni nem lehet vele pedig már legalább 3-dik alkotó frissítésen vagyunk túl. Valóban facebook és játékra szórakozásra kiváló de mikor egy vállalati környezetben megy a tánc és hívnak hogy tegnap még ment , ma meg el sem indul a gép és mondják hogy csak egy frissítés volt akkor azért csak csak fel merül a kérdés hogy szép meg jó és dizájnos az új rendszer de hogy normálisan nem működik az tuti .. akkor mire való? Jó persze el lehet tökörészni a beállításokban meg super user jog de kinek van erre ideje hogy kutasson az elrejtett beállítások közt . Szóval szerintem 8.1 igy volt a windows használható.
2018. máj. 25. 09:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!