Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hol tudnám letölteni a Bitch...

Hol tudnám letölteni a Bitch programot?

Figyelt kérdés
2008. okt. 30. 12:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
ez valami perverz program?:D mert akkor csak valami warezról. vagy kérdezd meg akitöl hallotál róla:D
2008. okt. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
szerintem te egy akkora hülye vagy hallod hogy azt már le sem merem írni ! hogy volna valami pervez dolog hát minek nézel te engem !? ez egy torrent keresö program !!!
2008. okt. 30. 14:34
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
Kedves kérdező, bár az első válaszoló hozzászólása valóban nem volt hasznos, azért megjegyezném, hogy a hülye te vagy, amiért így reagálsz, és amiért nem vagy tisztában azzal, hogy az angol bitch szó rib*ncot jelent.
2008. okt. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Kösz. nem tudtam. de ha leirod hogy torrent letöltő akkor nekem se nyílik meg a fejembe az angol szótár. Na de a visszatérve a kérdésre szerintem használ Utorrentet vagy Lphant-ot ha azt nem találod.
2008. okt. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
gyerekekk ájunkmár meg egy percre ! mért kell egyböl szexulis dologra dondolni szerintem bisztos hiányotok van azért gondoltok egyböl erre
2008. okt. 31. 11:01
 6/11 anonim ***** válasza:
72%
nekem is ez jutott eszembe.. :D Nem tudom hogy vagy vele de a bitch szóról nekem nem egy program fog eszembe jutni,hmm,miért? mert a bitch jelentése valahogy mást takar :D
2008. okt. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
62%
hogy lehet valaki ilyen naív? Miért kéne mindenkinek ismernie ezt a programot? Tán ha konkrétabb meghatározást adtál volna róla, most nem ez lenne a helyzet. (14 éves ésszel)
2008. nov. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
58%

ezt a reakciót... apám!

Szép válasz 2.válasz-t adó!

2008. nov. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
58%

szerintem szedd le szépen a magyar utorrentet.

ilyenről, h bitch, még életembe nem hallottam. jó lesz neked az utorrent vagy bármelyik, mert gondolom ezzel csak menözni akarsz. kis 12 éves..

ammeg..

GOOGLE

2008. nov. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

És ha te láttál volna egy ilyen kérdést, hogy "Hol tudnám letölteni a F*ck programot?" akkor neked biztos nem például egy vírusirtó ugrana be. Inkább szedd le az uTorrent 1.8.5-öt. Beírod a Google-be, hogy uTorrent 1.8.5 letöltés.

Letöltöd, insatallálod és enjoy.

2010. jan. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!