Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért áll vissza a ingyenes...

Egerecske kérdése:

Miért áll vissza a ingyenes malwarebytes verzió újra próbaverziós -ra?

Figyelt kérdés
Malwarebytes free programot használom, de akár hányszor új frissítés érhető el, telepítés után vissza áll 14 nap próbaverzióra. Ami azért baj nekem, mert más védelmi programot használok, és nem szeretném , hogy összeakadás legyen, mivel a 14 nap alatt állandó védelemmel rendelkezik ez is. Viszont arra szeretném megtartani, hogy időnként keressek vele. Remélem nem az az egyetlen megoldás, hogy nem frissítem a programverziót!!
2018. ápr. 7. 12:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem frissíted, akkor is visszaáll. Ez egy fizetős program, ha ingyen akarod használni, be kell érned a korlátozott verzióval.
2018. ápr. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem megfelel a free ingyenes verzió! A baj az hogy önkéntesen, pro verzió lesz 14 napig minden egyes új programfrissítéskor!!
2018. ápr. 7. 13:17
 3/5 anonim ***** válasza:
#2: Ezt hívják beetetésnek.
2018. ápr. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 belapus ***** válasza:

Szerencsére a Malwarebytes az összeférhetőséget tekintve egészen korrekt alkalmazás.


[link]


Igaz, nem a legfrissebb lista, mert csak XP-re, 7-re, 8-ra van tesztelve, de kicsi a valószínűsége, hogy problémát okoz a legújabb rendszereken is.

2018. ápr. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2018. ápr. 10. 17:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!