Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hol érdemes megvennem a...

Hol érdemes megvennem a Windows 10 64 bit Home verziót és miért?

Figyelt kérdés
Légyszíves ha tudtok, segítsetek. Megakarom venni, de nem értem ezt az egész szoftverkereskedelmet. Egy felhasználóhoz kell, lehetőleg ne hardverra legyen kötve a licensz, hanem, ha esetleg alaplapot cserélek, akkor tudjam ugyanúgy tovább használni.

2018. márc. 3. 09:41
 1/3 Tarkumi ***** válasza:

MICROSOFT Windows 10 Home 32/64bit USB magyar amit keresned kell, árban 42000,-Ft körül van.

Ez az úgynevezett "dobozos" változat, tehát ha gépet cserélsz, át lehet rakni az újra.

Van viszont pár bökkenő:

1. Microsoft szabályai alapján elméletileg csak egyszer viheted tovább.

2. Amikor át akarod vinni, először a régi gépen úgymond "uninstallálni" kell a kulcsot, majd az új gépen kulcs megadása nélkül kell telepíteni és utólag beírni, majd felvenni a kapcsolatot telefonon a Microsoft ügyfélszolgálattal és úgy lehet aktiválni.

2018. márc. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi a választ. A saját gépemre lett telepítve és telepítés közben aktiváltam.
2018. márc. 4. 00:12
 3/3 A kérdező kommentje:
De a Microsoft honlapján vásároltam meg.
2018. márc. 4. 00:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!