Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows telepítésért vagy...

Windows telepítésért vagy egyéb számítógéppel kapcsolatos szoftveres problémák javításáért maszekba mennyit kérhetek el? Mi a korrekt ár?

Figyelt kérdés
Informatikus hallgató vagyok és eddig csak haveroknak csinálgattam Windows telepítést meg ilyen-olyan problémát (pl. elment a net vagy valami programhiba, frissítés, vírusírtás), de most már kezdenek a kapcsolatok miatt hívni ide-oda maszekba akiknek persze nem szeretném pusziért csinálni a dolgokat. Arra lennék kíváncsi, hogy mennyiért mennek az ilyen dolgok? Mi a korrekt ár amit elkérhetnék valamilyen kisebb szoftveres hiba javításáért?
2010. jún. 8. 22:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Nehogy megszívd vele, a szakma nem olyan egyszerű, mint amilyennek látszik. A suliban nem sokat tanulsz meg a hibaelhárításról hidd el nekem. Amúgy a helyedben 1-2 ezer forintnál nem kérnék többet, főleg, ha nem váltod ki hozzá a vállalkozóit.
2010. jún. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nincs korrekt ár! ☺ Adózol, számlát adsz? Eredeti windowst telepítesz?


Én csak barátoknak, ingyen segítek, de szerintem egy reális óradíjból indulj ki.


De a kérdésre válaszolva, egy windows telepítésért ~ 6ezres összeget hallottam, (gondolom driverekkel együtt), egy virusírtást, programtelepítésért kb.2000.


.

2010. jún. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Úgy 5000Ft

Legalábbis amikor utoljára néztem az árakat, ennyi volt. A forintárfolyamot elnézve, ez azóta csak felfelé mozdulhatott el.

2010. jún. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Na igen! Ilyen számla nélküli csak kizárólag maszek alapon megy ez, feketén, nem eredeti, meg nem is úgy hívnak hogy újsághirdetés alapján meg ilyenek csak hallomásból, ugyanis ahol lakom az csak egy kis község, lakunk itt max. 3000-en, szaal kb. mindenki ismer mindenkit alapon megy ez... De én is így 2000-nél többre nem gondoltam különben! Válaszokat még várok :)
2010. jún. 8. 22:56
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Itt találsz árakat


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


De szerintem ezek rablók! :)

2010. jún. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!