Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az fps a felére esett a...

Az fps a felére esett a játékban - mi a francot csinált a fejlesztő?

Figyelt kérdés

kedvenc online játékom nagy frissítést kapott, mely röviden: lot of bug fixes and major graphic improvements.



HOgy ez mit jelent azt nem tudom mert én a világon semmi graphic fejlődést nem látok nem lett semmi szebb részletgazdabb.... biztos az én szemem a rosssz (meg a több száz fórumozóé is, akik ugyanezt írják amit én)



Na de amit látok!!!! Azonos hardver semmi se változott. Eddig a játék röhögve produkálta a 60+ fps-t.

Most jó ha 40 fps megvan. Szaggat mint állat. A játék összes beállítása high ahogy eddig is.

Már le kell vegyem az árnyékot a felhőket stb és így sincs... meg a 60 fps. Eddig minden fenn volt.


MI a francot csináltak a fejlesztők?????

Egy pöccre működő gameből csináltak egy szaggató szart?


2018. febr. 20. 11:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha felhúznád csutkára bizonyára észrevennéd, hogy szebb, csak diavetítés lenne.
2018. febr. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

felhúztam. Sőt le se vettem.... le is írtam....


A játék összes beállítása high ahogy eddig is.



ennyi.

nálam alap hogy minden mindig high. nem szarozok.

2018. febr. 20. 11:56
 3/6 anonim ***** válasza:
Viszont szorgalmasan termeli a kriptovalutát, valamit valamiért.
2018. febr. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

gondoltam rá de nem.

honnan tudom? hogy X másik játék is van fenn és azok futnak ahogy eddig.


de állítólag jön egy "patch". hibajavítás a hibajavításra....

jól megy valami aztán elcsesszük és aztán veszettül dolgozunk azon hogy kijavítsuk a javítást és eredmény? sok munka és idő után a game olyan jól fog futni ahogy eredetileg... hurrá.


nem lett volna jobb semmit se csinálni?

2018. febr. 20. 12:59
 5/6 anonim ***** válasza:

#4 dehogynem.

Ebben az esetben. De azért szerencsére távol állsz a döntéshozastol egy fejlesztési területen. Így marad a fejlődés és az innováció, az elkerülhetetlen zsákutcákkal.

2018. febr. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

" De azért szerencsére távol állsz a döntéshozastol egy fejlesztési területen. "


Hát nem nekem kell egy rakat lóvét visszacsengetnem a gyártói refund program keretében a csalódott és dühös usereknek...

És ki tudja hány olyan user lesz aki végleg hátat fordít a játéknak és nem fog többet premium fiókot meg dlc-ket venni....

2018. febr. 20. 13:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!