Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem működnek a Java...

Miért nem működnek a Java programok a laptomon, ha van telepítve JDK?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Feltelepítettem a gépemre az Intellij Idea-t, abba youtubos tutorialok szerint beállítottam a JDK-t. Ekkor a kis java applikációk a .jar ikon helyett a java ikonját mutatták, és minden szépen működött. Sajnos, csak pár napig, mert megint visszaváltottak az ikonok .jar-a, és nem tudom futtatni az aplikációkat. Az Intellij Ideaval nem csináltam azóta semmit, nem állítgattam semmit, hogy "kiugorhatott" volna a JDK. Újabb youtube tutorialok nézése után beállítottam a Control Panel alatt a JAVA_HOME útját, igaz, nem volt eddig JAVA_HOME sem a gépen, ezért létrehoztam, de így sem megy. Ötletek, hogy mit csinálhatnék még vele, hogy végre működjenek az applikációk? Operációs rendszerem Windows 10, és ha jól tudom a legfrisebb Java verziót és JDK-t telepítettem utoljára.



2018. febr. 19. 16:48
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!