Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan állíthatnám vissza a...

Hogyan állíthatnám vissza a könyvtáram nevét?!

Figyelt kérdés
Zenét szerkesztek, s közben, hogy okosodjak, elkezdtem rendet rakni a vinyókon.Találtam a zenei project-könyvtáron belül egy Audio nevű könyvtárat, 45 gigányi tartalommal. kis milliónyi Audio 01, 02, stb. elnevezésű file van benne, hirtelen nem tudtam, mik ezek, ezért gondoltam, késöbb majd átnézem, addig is átneveztem Audio - Mi ez 45 giga ? -névre...................Azóta, ha megnyitok egy zenei projectet üres shangsávokat tölt be a Cubase és megkérdezi, honnan keresse elő a kívánt file-okat?! Ilyenkor megadom neki a z új névvel ellátott könyvtárat és akkor be is tölti a cuccot, de hiába mentem el az egész projectet az új könyvtárba, ha késöbb ismét megnyitom adott projectet, ismét nem találja a file-ok helyét. Viszaállítottam ugyan az eredeti névre könyvtárat -Audio - de továbbra is kéri a Cubase project betöltéskor, adjam meg a foldert, ahonnan betöltheti a hiányzó file.okat...............Nem értem...........
2010. jún. 4. 09:36
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!