Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik WindowsXP/Windows7-komp...

Melyik WindowsXP/Windows7-kompatibilis tömörítőprogram a leghatásosabb a három közül? A rar, az arj, vagy a zip?

Figyelt kérdés
A kérdést úgy értem, hogy ezek közül melyik tömörít nagyobb arányban, illetve melyik tudja jobban "összezsugorítani" az eredeti fájlt? Ez a három, amit biztosan ismerek, de tudomásom szerint ezeken kívül is létezik még jó néhány, amiknek nem tudom a nevüket, de biztos vagyok abban, hogy léteznek. Van-e ezek között, ami még az említett háromnál is hatásosabb?
2010. jún. 4. 05:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Winrar [link]
2010. jún. 4. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ZIP felejtős, gyengén tömörít, de gyorsan


a RAR közel azonos sebesség mellett jobban tömörít az ARJ-nél, bár ARJ videót jobban tudja tömöríteni.


Egyértelműen a legtöbb esetben RAR a legjobb, ARJ videókban erős

2010. jún. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Jobban tömörít mint a rar, ráadásul ingyenes.

2010. jún. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek: Én is a zip-ben voltav/vagyok a legbiztosabb, ahogy a harmadik válaszadó írja. És ezeken kívül milyen más tömörítő programok vannak, amelyek legalább annyira hatékonyan tömörítenek, mint a zip? Van-e olyan, hogy ARC?
2010. jún. 5. 10:23
 5/5 anonim ***** válasza:

A 3. nem azt írja.A 7zip egy tömörítő program és van egy saját formátuma/a 7zip/,ami hatékonyabban tömörít mint a zip és a rar.

A zip tömörít legkevésbé,de a Windows is kicsomagolja.Aztán a rar,ehhez már külön program kell,de jobban tömörít.A 7zip úgy tudom még hatékonyabb és a legtöbb tömörítő program kezeli már.

2010. aug. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!