Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Olyan programot tud valki...

Olyan programot tud valki írni ami kijavítja az elcsúszást a video és amit hozzáletöltötünk felirat között van?

Figyelt kérdés

A feliratokat meg lehet nyitni jegyzetömbel, ha társítjuk a fájlt.

így néz ki ha megnyitjuk pl. :

1

00:00:01,601 --> 00:00:09,059

Jóbarátok 1.évad 1.rész "Randi vagy nem randi"

fordította: zozee


2

00:00:45,422 --> 00:00:59,256

Nincs mit mondanom.

Csak egy pasi, akivel együtt dolgozom.


3

00:00:59,459 --> 00:01:01,586

Ugyan már... Ha veled jár...


4

00:01:01,795 --> 00:01:04,389

akkor valami nincs vele rendben.

...........stb



Elvan csúszva a szöveg és olyan kellene,hogy az elsö számbol + vagy - hozzáad annyit amennyi az elcsúszott ido


--> ez a jel azt jelenti ,hogy addig láthato a felirat amikor lejátsza a videolejatszo a feliratot. Na most ha elso szamhoz hozza adjuk akkor azt is novelni kell majd ami a jel után van -->.


Jobaratokat toltotem le masnyelven es magyar feliratot akarok hozza, hogy igy fejlesztjem az idegen nyelv tudasom.Ez azert jol jonne szerintem masnál is....

En nem tudok annyira programozni,hogy ezt megtudjam irni. CSak a legalapokat tanutuk suliban a pascal,turbo delhpiben.


2010. jún. 3. 20:14
 1/3 A kérdező kommentje:
juj ezt a programozás témaban akartam volna megjeleníteni....
2010. jún. 3. 20:15
 2/3 anonim ***** válasza:

BS playert szedd le.

és a ctrl és "+" vagy "-" gombokkal tudod csúsztatni (másodpercekkel) a feliratot. 1-2 perc alatt ki lehet találni mennyi az elcsúszás :)

2010. jún. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Próbálj másik feliratot letölteni hozzá!

Amúgy SubtitleWorkshop megoldja a gondot, annyira nem bonyolult, de csak akkor, ha nem találsz jó feliratot..., nem érdemes vacakolni...

[link]

2010. jún. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!