Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 10 + laptop. Miért...

Windows 10 + laptop. Miért áll le a görgetősáv?

Figyelt kérdés
Van egy Acer laptopom, amin eddig Windows 8.1 volt és a touchpadon a görgetősáv tökéletesen működött. A héten frissítettem Windows 10-re és először a görgetősáv egyáltalán nem működött, csak a kétujjas görgetés működött. Ezt régebbi illesztőprogram telepítésével sikerült megoldanom. Most viszont egy nagyon frusztráló jelenség jelentkezett. Ha egy oldalon nem nyúlok a görgetősávhoz 3 másodpercig, akkor a görgetősáv leáll. Úgy tudom újraindítani, hogy meg kell mozgatnom az egeret és akkor megint jó. Nem tűnik nagy problémának, de rendkívül irritáló, hogy csak úgy tudok görgetni, hogy előtte meg kell mozgatnom az egeret. Esetleg valaki tud valami megoldást? Előre is köszönöm! :)

2017. dec. 24. 10:42
 1/2 attHD01 válasza:

Nézted a vezérlőpultban?

Nem lehet, hogy elállítottál valamit?

De lehet, hogy a Windows állította át. :D

Boldog karácsonyt, és remélem megoldódik a problémád!

2017. dec. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen, ott már néztem. Sajnos nem volt semmi erre vonatkozó opció. :/

Valószínűleg ez a Windows-nak valami újítása. Alapból az egy ujjas görgetés a görgetősávon se működött, de az megoldható volt azzal, hogy nem a legújabb illesztőprogramot telepítettem.

Köszi, Neked is Boldog Karácsonyt! :)

2017. dec. 24. 17:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!