Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi ez a program ami ennyire...

Mi ez a program ami ennyire terheli folyamatosan a processzort?

Figyelt kérdés

Bekapcsolás után folyamatosan 25-30% között terheli a processzort és csak akkor hagyja abba ha a feladatkezelőbe kikapcsolom

itt van a képen aláhúzva

[link]

ha jól tudom az alaplap rgb szoftveréhez kapcsolatos dolog

mit lehetne csinálni ellene?



2017. nov. 9. 19:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Leállítod vagy nem hagyod indulni a windows-al. Az szerintem egy backup progi...
2017. nov. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hogyan kell letiltani hogy ne induljon? mert a feladatkezelőben az indítás résznél nem találtam meg ezt
2017. nov. 9. 19:30
 3/5 anonim ***** válasza:
Pedig az automatikusan indulók között kéne lennie.
2017. nov. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen. A windows 10-et ebből a tekintetből utálom. Van, ami automatikusan indul, de nem fogod megtalálni azt az automatikusan induló progik között. Nyisd meg a szóban forgó programot és keress valami olyasmit a beállítások között amivel kikapcsolhatod az automatikus indulást. Ha ez nem vált be keress rá a "Szolgáltatások" programban, ott szinte biztos vagyok benne, hogy rátalálsz. Tiltsd le onnan és kész. Ezt a start menübe beírva meg is találod.
2017. nov. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Próbálhatod úgy is keresni egyébként, hogy feladatkezelőben az adott folyamatnál jobb egér, "Ugrás a részletekre". Ott kb. azt látod mint amit windows 7 alatt, "xyprogram.exe" - valami ilyesmit. Arra is jobb klikk, "Ugrás a szolgáltatás(ok)ra", és ott meg fogod szerintem találni. Ha a feladatkezelőben a szolgáltatásoknál jársz így ahogy mondtam kijelöli automatikusan a szolgáltatást amit neked le kell tiltani. Ha nem kikeresed (mert előfordulhat, hogy nem fogja kijelölni).
2017. nov. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!