Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az utorrentet hogy tudom ugy...

Az utorrentet hogy tudom ugy beallitani hogy ha geprol letoltok valamit es kikapcsolom, akkor telefonrol seedeljen?

Figyelt kérdés
Igy tukrozve gondolom, ha lehet ilyet

2017. nov. 6. 15:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Úgy lehet, ha mindkét helyen le van töltve a tartalom, vagy átmásolva a telefonra, majd ott visszaállsz seedbe.

Ugyanúgy letöltöd a torrentet, vagy azt is átmásolod a gépről, beteszed a kliensbe, megadod neki a mappát ahol megtalálható, majd vagy bepipálod hogy kihagyja az ellenőrzést, vagy leokézod és ellenőrzés után seedbe áll. Tehát ez ugyanaz mintha letöltenéd a torrentet megint, csak mivel a telefonon már rajta van az adat ezért nem letölteni kezd hanem seedelni.


Bár én eddig úgy tudtam hogy a torrentezés megöli a flash meghajtókat, mert azoknak véges az írási kapacitásuk, és egy torrent letöltése jó pár ezer írási-olvasási művelettel jár.

2017. nov. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"azoknak véges az írási kapacitásuk, és egy torrent letöltése jó pár ezer írási-olvasási művelettel jár."

EGY ADOTT cella esetén van az írási korlát. Az, hogy egy DVD-t 10.000 darabban tölt le a torrent, nem okoz ilyen problémát

A leírás többi része korrekt!

2017. nov. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!