Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Fájlok a gépemen vannak, de...

LostSilverBook kérdése:

Fájlok a gépemen vannak, de nem látom őket. Hogyan tudom megjeleníteni őket?

Figyelt kérdés

A torrent kliensemen keresztül látom a fájljaimat, amiket meg tudok nyitni, lejátszani, seedelni (TEHÁT A GÉPEMEN VANNAK A FÁJLOK!), de Total Commander (TC) nem látja őket. Win Intéző is látja a fájlokat. (Habár csak érdekes ikonnal.)


Tudni kell, hogy:

- Nem látom a videó és képfájlokat a "C" (SSD) és "D" (HDD) meghajtón sem TC-vel...

- A Windows intéző érdekes ikonokkal, de látja a fájlokat.

- A TC-ben látok néhány rejtett rendszerfájlt, de a mappákat üresnek jelzi.

- Érdekes: TC-ben a bal ablakban a "D" meghajtón nem látok semmit, de a jobb ablakban a csatlakoztatott külső wincsin a "J" meghajtón lévő fájlokat látja a TC is.

- TC-ben bent van a pipa a "Beállítások->Általános beállítások->Képernyő->"Rejtett fájlok megjelenítése" előtti négyzetben.



2017. okt. 20. 17:16
 1/3 A kérdező kommentje:

Akinek szintén hasonló problémája van és amatőrebb tőlem:


Keresőbe beírtm, hogy "CMD", megnyitottam a "Parancssor"-t és beírtam ezt: chkdsk D:

Ugyanis a D meghajtót készültem átvizsgálni.

Ezt írta ki:

C:\Users\LostSilverBook>chkdsk D:

Access Denied as you do not have sufficient privileges.

You have to invoke this utility running in elevated mode.


Hol tudom átállítani és a megfelelő módban futtatni?

2017. okt. 20. 17:30
 2/3 A kérdező kommentje:

Próbálok nem tétlen maradni:


Tulajdonságok -> Biztonság -> Speciális -> Szerkesztés -> Engedélyek alkalmazása csak a tárolóbeli objektumokra és tárolókra - > Alkalmaz


Ekkor ezt írja ki:


Hiba történt a következő biztonsági beállításainak érvényesítésekor:

D:\System Volume Information

A tárolóban lévő objektumok számbavétele nem sikerült. A hozzáférés megtagadva.


Ez nem vált be.



VISZONT ÉRDEKES:

TC valahogy a jobb ablakban megjeleíti most már a fájlokat, de a bal ablakban nem...

A bal ablak felett ez látszik: "d:\*.EXE;*.COM;*.BAT;*.PIF;*. CMD

A jobb ablak felett ez látszik: "d:\*.*"


Valószínű ezért különbözik a két ablak.

Miként tudom átállítani?

2017. okt. 20. 17:43
 3/3 A kérdező kommentje:

MEGKAPTAM PRIVÁTBAN A VÁLASZT:


Total Commanderben amelyik ablakban nem látszanak a fájlok, abba bele kell kattintani és ezután megnyomni a CTRL+F10 billentyűkombinációt. Ekkor minden fájl megjelenik egy karikacsapásra.

A probléma az volt, hogy ugyanezzel a billentyű kombinációval letiltottam egyes kiterjesztések megjelenítését a TC-ben.


Köszönöm a megoldást!

2017. okt. 20. 17:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!