Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ubuntu Linux miért írja ki...

Ubuntu Linux miért írja ki hogy "Failed to start iSCSI initiator daemon (iscsid) "?

Figyelt kérdés

apt-get -y install open-iscsi

Akkor is ez jön ki:

[link]



2017. okt. 6. 08:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Akkor töröld le. Gondolom nem akarsz valami SAN storage-t csatlakoztatni a gépedhez (kivéve ha szerver).
2017. okt. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Csak GUI-t akartam telepíteni Ubuntu VPS-re de sajna nem értek hozzá, csak Youtube videó szerint csináltam, de nem megy ahogy ők gondolták.. :/
2017. okt. 17. 15:41
 3/3 anonim ***** válasza:

Jahogy egy felhős ubuntu szerverre akartál volna GUI-t rakni. Hát akkor elvileg kellhet az iSCSI daemon, mert ott simán előfordulhat, hogy SAN-t használnak. Mondjuk ha egyébként elindul az OS akkor már látja az adott partíciót. Nem tudom, hogy van-e másik vdisk felcsatolva és ha van, azt látod-e. Ha igen, akkor végülis le van tojva, hogy kiírja ezt a hibaüzit.

Szerverhez mondjuk felesleges a gui. Csak eszi a szerver erőforrásait. SSH-val rácsattansz (mondjuk Putty), aztán annyi.

2017. okt. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!