Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem nyitja meg a 2013-as...

Miért nem nyitja meg a 2013-as word a régebbi word-el megírt dokumentumokat?

Figyelt kérdés

Eddig semmi gond nem volt minden word dokumentumot gond nélkül meg tudtam nyitni, most egy ideje elkezdte hogy nem nyit meg bizonyos word dokumentumokat (talán , amik régebbi típusú worddel íródtak??

Pl: tegnap kaptam emalibe egy word doksit nem tudta megnyitni , majd egy másik gépről, amin régebbi word van azt hiszem, letöltöttem ugyanezt a doksit,majd rátettem a pendrive-ra majd itthon az én gépembe bedugva meg tudtam nyitni az adott doksit.???? Mi lehet a gond?



2017. okt. 5. 23:03
 1/8 A kérdező kommentje:
A gépemen lévő 97-es word dokumentumokat meg tudom nyitni, de egy akármilyen weboldalonrő letöltött régebbi word dokumentumot vagy az emailbe kapott word doksit nem????
2017. okt. 5. 23:18
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Használj LibreOffice-t. Mindent olvas, mindenre írható. Én is berágtam, mert hieroglifázott a Word.

[link]

[link]

2017. okt. 6. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 P.O.C. ***** válasza:
Szerintem telepítsd újra az Office -t.
2017. okt. 6. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Most úgy áll a helyzet, hogy csak a letöltött word dokumentumokat nem nyitja meg a word. Újratelepítés nélkül nem lehet javítani a hibát?
2017. okt. 6. 22:43
 5/8 P.O.C. ***** válasza:

A sugó ezt írja:

"Abban az esetben, ha a nyomtatvány terhelendő oldalán 902-es, 910-es, 956-os adónem kód szerepel, akkor a teljesítési dátum és a határozatszám kitöltése kötelező. Ha a nyomtatványon 914-es adónem szerepel és rendelkezik a túlfizetéshez kapcsolódó határozattal, kérjük a határozatszám feltüntetését."


Én ezt úgy értelmezem, hogy nem kell.

2017. okt. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 P.O.C. ***** válasza:
Bocs, ezt nem ide akartam.
2017. okt. 7. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálam vannak Word 95-ös fájlok is, ezeket is megnyitja a LibreOffice Writer. Telepítsd és nem bánod meg, ingyenes.
2017. okt. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A gépemen lévő régebbi word doksikat megnyitja csak az emailből, üzenetben küldött, letöltötteket nem. AZért nem szeretnék mást telepíteni mert mikor régebben az volt gondot jelentett hogy más gépek nem tudták olvasni a dokumentumaimat , stb
2017. okt. 7. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!