Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » SpeedFanban mennyire tekerhete...

SpeedFanban mennyire tekerhetem le a cpu ventilátor fordulatszámát?

Figyelt kérdés
Mi az ami még nem károsítja a processzort de viszont tűrhető a CPU ventilátor hangja. Mert az igazat megvalva csak a hangja miatt szeretném kicsit lejjebb tekerni. Egy DeepCool Gammaxx 300-at használok. És szerintem az egész gépemben ez ami a leghangosabb. De csak azért mert maxon forognak a lapátok. És amúgy mi az a jelző a SpeedFanban hogy AUX ?
2017. okt. 1. 14:03
 1/2 anonim ***** válasza:

A fordulatot nem hang alapján állítjuk be, hanem hőmérséklet alapján.

Az aux konkrétan nincsen megszabva, mondhatnám úgy is, hogy kb bármi lehet, valszeg túl magas értéket mutat nálad is, ezzel nem kell foglalkozni, a speedfan gyakran mutat irreális értékeket. javaslom inkább hwmonitor, vagy aida programokat használd hőfok mérésére, venti vezérlésre persze maradhat a speedfan.

2017. okt. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem érted a problémámat. A CPU ventijét mennyire csökkenthetem hogy ne károsodjon a processzor. Ez az amit kérdezek. Mert nem nem magasak az értékek. 30 fokos a procim de viszont hangosak a lapátok még úgy is hogy rajta van a ház oldala. Erre kéne valami megoldlás ami nem egy másik cpu fan vétele lenne.
2017. okt. 1. 18:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!