Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudok Windows...

Miért nem tudok Windows 10-ről 7-re újratelepíteni?

Figyelt kérdés

Eljutottam addig, hogy újraindult a gép, de amikor bootolna, akkor kiírja hogy:

"Couldn't find digital signature for the file winload.efi" (lehet hogy nem szó szerint, de ez a lényege)


Akkor ugyebár ki lehet választani, hogy melyik op. rendszert szeretném futtatni mint ha 2 lenne feltelepítve, és az opciók a Windows Setup(amit nem tud elindítani) és a Windows 10(ami fel van telepítve)

Ha kiválasztom a Windows 10-et akkor az probléma nélkül elindul.


Lehet, hogy nincs köze hozzá de elvileg van a gépen egy trójai(fórumokon rákerestem, hogy miért kezd el szakadozni pl egy YouTube videó ha nem mozgatom az egeret és azt írták hogy trójai és újra kéne telepíteni. Ha már amúgy is 1 éve volt utoljára újrarakva gondoltam eljött az ideje, de ebbe a problémába akadtam)



2017. szept. 30. 16:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Tiszta telepítés kell, tehát a telepítő médiáról kell bootolni és törölni a Windows 10et, utána telepítheted oda a Windows 7et
2017. szept. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És hogyan csinálok telepítő médiát? Mert én csak letöltöttem az .iso fájlt és arról akartam telepíteni
2017. okt. 1. 07:37
 3/3 AntZ ***** válasza:

Például ezzel:

[link]

2017. okt. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!