Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Counter Strike Global Offensiv...

Susta kérdése:

Counter Strike Global Offensive Black Bars nem működik Valaki help? (többi lent)

Figyelt kérdés
4:3 as felbontásba játszok 1024x768 És nyújtott képpel most már... Mert nem tudom visszaállítani a Black Barst A kártya illesztő programjába is beállítottam a kijelzőt "Méret arány megtartása" és ugyan ott a game fülbe is hogy "Méret arány megtartása" és akkor se jó. Már állítgattam mindenhogy és ugyan úgy nyújtott maradt. Monitorom BENQ XL2411Z (144 Hz) videókártya AMD Radeon RX470 OC Gaming 4GB Valaki tudna segíteni ?

2017. szept. 28. 22:04
 1/6 anonim ***** válasza:
gold nova - kalaként szükséged van a 144 hz-re mi ..
2017. szept. 29. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem is vártam mást egy retardàlt-tól. Menj Barbizni inkább.
2017. szept. 29. 10:15
 3/6 anonim ***** válasza:
hát ha igaz.
2017. szept. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jó rendben:) köszönöm a válaszod. Majd Icl-en várlak, nagy menő. :)
2017. szept. 29. 21:44
 5/6 anonim ***** válasza:
nem szoktam járni. Igazából még nem voltam . Van valami videód ?
2017. szept. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 TuwYx ***** válasza:

Nálam a radeon beállításoknál a kijelző résznél a "gpu méretezés" ki van kapcsolva, "méretezési mód" méretarány megtartásán van.

Játék résznél a csgo-t engedélyezd, profil opcióknál kijelző méretezést kapcsold ki. Nálam müködik, remélem nálad is fog.

2017. okt. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!