Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A media playerben van valami...

A media playerben van valami beállítás ami a hangra vonatkozik vagy tönkrement a hangfalam?

Figyelt kérdés
Hallgatom a zenét és a szöveg, csak a szöveg mintha le lenne halkítva teljesen. A hangszerek erősen szólnak, de a szöveg alig hallatszik. Mi lehet a bibi?
2008. okt. 20. 19:53
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha más hang eszközök jól szolnak akkor egyértelmű , akkor a beállítással lesz gond .


Lehet , hogy 2.1-es hangfalszetted van és 5.1-re van állítva . ilyenkor szokott ilyesmi elő fordulni .

2008. okt. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ezt hol tudom átállítani?
2008. okt. 20. 20:18
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi amúgy :-)
2008. okt. 20. 20:18
 4/8 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem is, de hogy hol klehet állítani.......?:(
2008. okt. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
megatláltam hol lehet, a vezérlőpult, audio eszközök, hangfalak, de hiába, asztali sztereo hangszóró van alapértelmezve, eddig is az volt.:-(
2008. okt. 20. 20:28
 6/8 anonim ***** válasza:
Nincs rajta karaoke mód? Néhány kártya ismeri, és szűri az énekhangot, ha ez be van kapcsolva!
2008. okt. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
És a karaokee módot hol tudom ki és bekapcsolni?
2008. okt. 20. 20:41
 8/8 anonim ***** válasza:

AC3 filter fel van telepítve?

Egy ismerősömnek volt hasonló problémája, és ez segített...

[link]

2008. okt. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!