Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » 8 éves fiam építős játékot...

8 éves fiam építős játékot szeretne építeni, fejleszteni. Van-e olyan szoftver, amivel ez lehetséges lenne?

Figyelt kérdés

2017. szept. 2. 10:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze, Visual Studio, Unreal Engine, Unity és társai. Hogy menni fog-e egy 8 éves gyereknek? Nem valószínű.
2017. szept. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az rendben van hogy minél fiatalabb annál könnyebben tanul meg új dolgokat.. de egy játék készítéséhez nem hipp hopp és kész.. egy komoly játék akkár több mint 10 év is lehet.. de egy egyszerű játék pedig kb 5 hónap.. de azt is úgy hogy folyamatosan tanul.... az interneten sok angol tutorial található.. nem hiszem 8 évesen beszélné az angolt... de nagyon sokat segítenek a youtube-on lévő videók..
2017. szept. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

8 évesen valamilyen Logo-implemetációt, Scratchet, Lego Mindtorms-t tudnám javasolni. Vagy a Minecraftot.


Egy virtuális építőjáték kifejlesztéséhez már fizikai ismeretek kellenek - például egy kockának hol lesz a súlypontja.

2017. szept. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 sharkxxx ***** válasza:
2017. szept. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Én is ilyen egyszerűbb dolgokra gondoltam, mint a négyes.

Online már láttam több olyan játékot, hogy pár elemből pl. hidat kell építeni, mire megjön a vonat, meg hasonlók. Vagy ilyen traffic játék, ahol a közlekedési lámpákat kell bele szerkeszteni a városi úthálózat részletébe.

De mindezeket csak online játszható játékban láttam. Valami hasonló kellene offline játszható. Ha nincs net, akkor is legyen.

2017. szept. 3. 17:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!