Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szerintetek is vírusok ezek a...

Szerintetek is vírusok ezek a hirdetések vagy "csak" megtévesztik az embert?

Figyelt kérdés
Az olyan hirdetések,hogy "3 nap alatt megtanult angolul" "1 hét alatt lefogyott 30 kilót" "1 nap alatt megszabadult a körömgombától" és hasonlók.Szerintem vírusok.Szerintetek?

2017. aug. 25. 18:31
 1/6 anonim válasza:
53%

Üdv!

Igen! Ezek vírusuk. Ne kattints rájuk. Kipróbáltam egy párat a régi géppel... Ezek még a Linuxot és képesek megfertőzni (nem mindegyik persze). Megsúgom a fizetős vírusirtókat is megeszik reggelire.


Legyen szép napod!

2017. aug. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szia!Én is úgy gondolom,hogy ezek veszélyes vírusok,éppen ezért sosem kattintok rájuk.Köszi a válaszod!
2017. aug. 25. 19:34
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezek csak sima kamuhirdetések.
2017. aug. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem vírus, mert ha az lenne akkor aligha rakná be egy hirdetési robot pl. ide a gyakorikérdésekre bal oldalra sem. Ez úgy működik, hogy valaki kitalál egy terméket, megrendeli a semmi hatású placebót, jó esetben, rosszabb esetben a semmit. Te megrendeled a csodaszert, vagy kapsz valamit vagy nem. Mivel elég jól bereklámozzák, teljesen kamu elégedettségi mutatókkal, és fb utánzat pozitív hozzászólásokkal, kamu újságcikkekkel kamu orvosok neveivel, így sokan elhiszik és megrendelik. Jól megszedik magukat és mire rájönnél hogy átverés, addigra már rég mást árulnak más néven ugyanazok...
2017. aug. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Még hozzátenném, hogy akik ezt kitalálják, azok kínából rendelnek nagy mennyiségű szemetet és azt árulják.
2017. aug. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Olyan is-is.

Ha csak simán egy-két oldalon jellenek meg, mint bejegyzett hirdetés (a kis

hirdetés ablak felett láthatod, hogy "Ad"),akkor semmi különös, csak valami lehúzós szar. Ha viszont olyan helyen is megjellenek ahol nem lenne szabad (pl. egy YouTube videó leírásának a közepén), akkor egyértelműen vírusról beszélünk.

Nekem is volt ilyen vírusom, SpyHunter-rel tudtam leszedni.

2017. aug. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!