Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit tehetek, ha Windows XP...

Mit tehetek, ha Windows XP nem támogatja az . Mp4 H.264 formátumot?

Figyelt kérdés

Nem tudok egyes videókat lejátszani.

Más operációs rendszeren nem volt ez probléma, de az XP nem akarja lejátszani, pedig valamit telepítettem is, ami erre való. Lehet, hogy az XP már nem fogja ezt támogatni, csak az újabb Windowsok?


2017. júl. 29. 20:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez lejátszó és kodek függő szerintem. Próbáld ki a Potplayert. Nálam az lejátszik mindent
2017. júl. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az is jó lehet, köszönöm. De én inkább online szeretném megnézni, ha ilyen videóba botlom. Letölteni nem is szoktam ilyen videókat. Erre van valamilyen biztos plugin?
2017. júl. 29. 20:50
 3/9 anonim ***** válasza:
Frissebb böngésző. Firefox és Chrome is le tudja ezeket játszani. Firefox-ból az utolsó verzió XP-re nem is olyan régi, elvileg mindent vinnie kéne.
2017. júl. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Sajnos a legújabb Firefox már nem támogatja a Windows XP-t:

[link]

a legutóbbi, ami támogatta talán az 51.0.1 verzió volt:

[link]

a hivatalos weboldalról letölthető:

[link]

2017. júl. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Próbáld PaleMoon-t...
2017. júl. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A Pale Moon 27.0-ás változatától kezdődően már nem támogatja a Windows XP-t:

[link]

a régi változatok innen elérhetőek:

[link]

a legutolsó Windows XP-t támogató változat a 26.5.0


Egyébként kedves kérdező: milyen gépről van szó?

Windows 7 nem megy rá?

Esetleg valamilyen Linux-disztribúció?

2017. júl. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Menne rá más oprendszer is, csak a telepítésben nem vagyok túl jó. Kell az XP is, mert van olyan hardver, amihez csak ehhez van driver. Sajnos pont olyan béna a szituáció, h ezen a leggyorsabb gépen van az XP pont.
2017. júl. 30. 00:11
 8/9 anonim ***** válasza:

Tedd fel akkor a PlaleMoon régebbi verzióját. Azok beállíthatók magyarra is. Xp-s ismerősömnek tettem fel, régebben pont net-es videók miatt.

Chrome-ot is megpróbálhatod előbb.

2017. júl. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Persze, a Chrome!!! Ezt nem próbáltam, pedig fent van a gépen. Meg fogom próbálni, ha arról a gépről leszek, jó ötlet!
2017. júl. 30. 23:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!