Tegnap letöltöttem a Warface nevű játékot szóval kb semmit nem tudok róla. Haverommal játszottunk és közbe Facebookon videochateltunk, és a szerver kidobott, cheatelés miatt. Lesz ennek valami következménye?
Figyelt kérdés
2017. júl. 22. 20:24
1/2 anonim válasza:
Ha nem használtál cheat programot akkor nem kéne.
2/2 A kérdező kommentje:
Semmi cheat nem ment. Amúgy is elvenné a játék élményt, vagyis én így gondolom, tudok játszani ma is,csak megijedtem.
2017. júl. 24. 01:06
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!