Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Sygic program (ingyenes...

Sygic program (ingyenes verzió) nagyon sűrűn lefagy, attól tartok ha megvenném akkor is ugyanez lenne. Van valakinek megoldása erre? (Android 7. 0 van a telefonomon)

Figyelt kérdés

2017. júl. 7. 23:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Az oké, hogy 7.0 na de milyen telefon? Lehet rosszul optimalizált a rendszer az adott telónál ami neked van vagy csak a program adott verziója bugos. Esetleg (bár csak nem, mi igénye lehet egy ilyen programnak) kevés a telefonod neki.
2017. júl. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Vernee Thor (8x1.3 Ghz, + 3GB RAM) ár-érték arányban elég pöpec telefon volt, szoktam játszani rajta meg használok más programot soha semmivel sem volt bajom csak a Sygic szivat.

Google térkép is megszivatott, város közepén pont kellett volna erre kiírja nem talál térképet pedig hetekkel ezelőtt letöltöttem (külföldön vagyok)

2017. júl. 7. 23:52
 3/4 nemcso ***** válasza:
Ha a sygic és a Google Maps is akadozik, nem lehet, hogy a gps gyenge a telefonban ? Nézd meg a szintén ingyenes Here We Go, vagy Maps.me navigációval is.
2017. júl. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is Sygic akadozik, LG G6, erős telefon, de hibásak az új Sygic-kek, nem szeretnek már minden telefont. Sygic 14-es ment jól rendesen, 16-17 mindig gondjaim vannak.
2018. márc. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!