Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudnám megcsinálni,...

Hogyan tudnám megcsinálni, hogy ne forrósodjon fel?

Figyelt kérdés
Csak 1 hónap múlva tudom elvinni a laptopomat szervízbe, ki fogom takaríttatni, és újrapasztázni, mert tele van porral, és nagyon forrósodik a proci, és CS:GOba amikor nagyon forró egy 5 percre leesik az fps 15re. Nem tudom hogy ez lehetséges-e valahogy, de le szeretném gyengíteni a processzoromat, mert a CS:GOhoz alapból nem kell egy erős gép, és akkor csak nem forrósodik annyira. Ezt hogyan tudnám megcsinálni?

2017. jún. 16. 15:11
 1/1 anonim ***** válasza:

Le lehet venni az órajelet és picit alul feszültségezni a processzort, ekkor nem fog annyira melegedni, VAGY egyszerűbb megoldás, ha a CS GO-ban lekorlátozod az FPS-ed, jóval kevesebbre, mint amennyit tudna a gép.


Nekem egy vasárnapi nap volt olyan, hogy nem tudtam pasztát venni a proci alá, de nem bírtam ki játék nélkül, így COD4-ben 250FPS-ről levettem a korlátot 75FPS-re... Így még játszható volt és 70 fok alatt tudtam tartani a procim... :D

2017. jún. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!