Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik a jelenlegi legjobb...

Melyik a jelenlegi legjobb adatmentő program?

Figyelt kérdés

Otthoni használatra. Régen sikeresen belefutottam egy olyan zsarolóvírusba, ami most a fél világot bejárta és gyakorlatilag minden adatom elveszett a gépről. Ennek a megelőzésére szeretnék egy jó és megbízható adatmentő programot (akár fizetős, akár ingyenes, csak jól működjön) aminek segítségével könnyen tudnék biztonsági mentés csinálni egy külső tárolóra. Azért teszem itt fel a kérdést, mert a neten ezer meg egyféle ilyen program van, csak nem tudom hogy melyik a legjobb.


Aki járatos ebben, mit tudna ajánlani? Előre is köszönöm.


2017. máj. 18. 15:58
 1/4 Derwer ***** válasza:

Definiálnod kellene, hogy valójában mit akarsz...

Amúgy általába véve ajánlom a CobianBackupot, mégha a fejlesztése abba is maradt... Ment az mindenre (FTP/HDD/SMB), hagoymányos full mntéseket, vagy inkrementálisakat, lehet időzíteni, stb.

2017. máj. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

dd


[link]

2017. máj. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem definiáltam elég világosan? Azt, hogy szeretnék biztonsági másolatot (backup) csinálni az adataimról? Arra az esetre, ha valamilyen nemkívánatos dolog történik az adataimmal? Sajnálom ha nem voltam elég világos, én nem vagyok informatikai szakember, csak egy egyszerű felhasználó.


Lévén hogy több TB-nyi adatról van szó, ezért a "jobbklikk-másolás-beillesztés" módszer nem túl célravezető. Egyrészt, mert így akár egy hétig is a gépem előtt üldögélhetnék folyamatosan, másrészt - a saját tapasztalatom alapján - előfordulhat, hogy egy több óráig tartó nagyobb méretű adatállomány másolása közben hiba lép fel, így kezdhetem előről az egész műveletet.


Minden esetre megpróbálom ezt a Cobian backupot, hátha beválik.

2017. máj. 18. 17:00
 4/4 anonim ***** válasza:

Én ezt használom. Ingyenes, konfigurálható és csak a változásokat menti el így hamar kész van.


[link]

2017. máj. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!