Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Sims 2 + sorozatszám + crank?

Sims 2 + sorozatszám + crank?

Figyelt kérdés

valaki letudná írni vagy küldeni nekem ezeket.sehol se találom!lécci valaki!!!


e-mail: norbi2255@citromail.hu


2010. máj. 15. 11:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Crank a filmre gondolsz? Amúgy megnézem, hogy ki csatol fel neked 6 gigát és küld el mailben:D Mind szolgáltató, mint ember:D
2010. máj. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
crack ra gondol :D
2010. máj. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tudom, de, ha kérdezni sem tud, akkor hogyan vár normális választ:D
2010. máj. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

a sims 2 sorozatszámát és a crankját akarom ti idióta barmok és képzeld nem azt akartam hogy küldje el mittomén 5 gb-ot hanem hogy honnan tom leszedni-PL:LINK !!!!!

FOGYATÉKOS BARMOK !

2010. máj. 16. 22:02
 5/6 anonim válasza:

igaza van a kérdezőnek.amit nem tudtok abba nem kéne belepofázni!

hát ti is biztos ilyen gépelött ülő kis nyomik lehettek.

na mindeggy.valakinek annak is lennie kell.

2010. máj. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem több életem van, mint a 12 éves kérdezőnek, aki fiú létére simsbabákra akarja verni. És, ha valamit nagyon keresne, simán megtalálna, ha ennyire nem tájékozott, akkor cida. De a megnyílvánulásai is mutatják az értelmi színvonalát.


Továbbá, ha a crack szót nem tudja leírni, alapvetően nem tudja, h miről van szó, akkor hogyan akarná crackelni a játékot?


És, ha szívességet kér, akkor tanuljon meg kérni először. Én a hozzáállása miatt sem mondom el, hogy hol találhat, és azért sem, mert nem akarom neki elmagyarázni utána a crackelés folyamatát, és a torrentek használatát, ha nagyon kell neki, elsétál a boltba, megveszi.

2010. máj. 17. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!