Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet minecarftban ezt...

Hogyan lehet minecarftban ezt megcsinálni!?

Figyelt kérdés
Készítek egy szervert. Úgy működik, hogy ha az iránytűt megnyitja az ember, akkor kiválaszthatja hogy hova szeretne teleportálni. (ugye ez általában a szervereken így szokott működni) Azonban csak azok tudják megnyitni az iránytűt, akiknek van op joguk. Na most. Akinek ugye van op joga, az creative modba tud váltani. De ugye ha egy játékos aki feljön a szerverre creative módban van akkor tönkreteszi a szervert, csal. Én azt szeretném hogy minden engedélyezve legyen nekik, de ne tudjanak semmilyen parancsot használni, főleg ne gamemodot. Szóval a lényeg, hogy meg tudják nyitni az iránytűt op jog nélkül. Kérlek segítsetek!!!!!! Előre is köszönöm. :D (Vagy esetleg hogyan lehet azt beállitani, hogy egy jatekos ne tudjon parancsot hasznalni de legyen op joga vagy na mit tudom én... értitek! :D) Várom a válaszokat!

2017. ápr. 29. 00:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Gratulálok neked op-t csak a szerver tulaj(ok) kaphatnak senki más nem!


Használj groupmanagert és rang(ok)hoz add hozzá a plugin permissionjét.


Üdv: Ludvi

(szerver tulajdonos és fejlesztő)


UI: Discod nevem: Ludvi#0925

2017. ápr. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 MinecraftSzerós válasza:
Commandblockal csináld meg azt hogyha valaki használja az iránytűt annak beállítson egy score tag-et és akinek meg van az a score tag azt tpze el gombokhoz és azt megnyomva teleportáljon. ilyen egyszerű
2017. máj. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!