Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mondana valaki egy egyszerű...

Mondana valaki egy egyszerű videószerkesztő programot amivel lehet : vágni, zenét alátenni a videó alá (ezt nem muszáj de esetleg a tárgyak helyére mást rakni pl kard. )?

Figyelt kérdés
De ha mond valaki pls ne olyan legyen amivel semmit nem lehet kezdeni...előre is köszi
2010. máj. 13. 13:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem megbántásként írom de a Movie Makernál nincs egyszerűbb,de szerintem neked elsőre az is bonyolult lesz főleg ha ezt a kardberakást is szeretnéd vele megcsinálni.
2010. máj. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

sony vegas-t ajánlom. bele kell tanulni de nem nehéz!:


*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. máj. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Gondolom már kipróbáltál párat és semmit nem lehet velük kezdeni. Pedig csak meg kéne tanulni használni. Nem ajánlok egyet sem mert a Windows movie maker tényleg nagyon egyszerű a Windowsban alapból van és magyar nyelvű(ha a win is az) ja és van súgója. :)
2010. máj. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ehm... és azt el is tudod mondani hogyan raksz be külön tárgyakat Movie Makerbe? mert én már elég hosszú ideje használom, és nem láttam még ilyen opciót.
2012. jan. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!