Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Lehet-e oprendszer telepítőt...

Lehet-e oprendszer telepítőt feltenni pendrive-ra úgy, h arról be is boot-oljon, tehát fel tudjam telepíteni?

Figyelt kérdés

De úgy szeretném, hogy ne egy működő oprendszerbő kelljen indítani, illetve ha lehet, bármilyen oprendszerrel meg lehet csinálni??? Konkrétan az új Ubuntu Linuxra gondoltam, de nem csak erre...

A CD/DVD-t kizárjuk jelen esetben. Láttam, hogy van egy ilyen kérdés ezen az oldalon, de az nem ad választ a kérdésemre.

Köszi


2010. máj. 12. 20:26
 1/3 anonim ***** válasza:
szted a netbookokra hogy lehet telepíteni? Szinte csak pendrive-ról mivelk nincs optikai meghajtójuk. Szal igen, neten keress egy leírást, hogy kell bootolható USB kulcsot készíteni, és már mehet is a telepítés. Winre tudom h lehet, Linuxnál nem tudom lehet-e, sztem tuti.
2010. máj. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 czibles ***** válasza:

fel lehet rakni rá.

leírás hozzá:

[link]


első hozzászólás, hogy miért is nem ajánlott:

[link]

2010. máj. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 czibles ***** válasza:

jobban megnézve pendriveról akarod telepítni, nem pedig pendrivra.

ehhez meg itt egy leírás:

[link]


de Rendszer / Adminisztráció / Inditólemez-készítő. és ezzel is meg tudod csinálni.

2010. máj. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!