Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » VestaCP-ből hogyan lehet...

VestaCP-ből hogyan lehet kiexportálni a DNS rekordokat?

Figyelt kérdés

Hogy aztán importálhassam máshova pl cloudflare vagy más helyre, BIND formátumban kéri.


Nem tudom milyen az a BIND formátum amúgy.



2017. márc. 24. 09:01
 1/1 anonim ***** válasza:

A mentésben minden benne van, a DNS rekordok is, meg az adatbázis, FTP jelszó, mindent kompletten lement.

Az a jó a VestaCP-ben, hogy a saját mentését 100%-ban elfogadja, pl. újratelepítés esetén.


A mentés fájlt a /home/backup/ könyvtárba kell feltölteni.

Utána a v-restore-user admin admin.2019-11-30.tar paranccsal lehet visszaállítani. Természetesen a admin.2019-11-30.tar helyett a te mentésed nevét kell beírni. És más felhasználó is visszaállítható, ilyenkor az admin helyére az adott felhasználót kell írni.


Én ezt a teljes mentést nagyon szeretem benne, mert tényleg minden mentve van, és nincsenek kompatibilitási gondok meg mérethatárok sem, egy az egyben visszaállít mindent úgy, ahogy mentettem.

2019. nov. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!