Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » 2 régi játék neve érdekelne,...

2 régi játék neve érdekelne, amivel még kiskoromban játszottam. Lentebb leírom, remélem valaki segít?

Figyelt kérdés
Az egyiknek az ókori Rómához volt köze, stratégiai jellegű volt, nagyon kezdetleges grafikájú:) Sereget kellett létrehozni, beállítani a támadási formát. Területeket kellett meghódítani. Volt benne gladiátor-show is. Amikor állattal vagy emberrel kellett küzdeni a nép szórakoztatására. És a végén lefelé vagy felfelé fordított ujjat kellett kiválasztani, hogy megölöm vagy nem ölöm meg az ellenfelet. A seregek közt voltak elefántosak is.Ennyire emlékszem:) A másik pedig olimpia jellegű volt. Volt benne sílesiklás, futás, gátfutás, íjjazás. Minden ilyesmi benne volt.Ez is régi. Volt asszem téli meg nyári sportos változata. Olyan jó lenne, ha valaki tudná ezeknek a címeit. Jó lenne nosztalgiázni kicsit:)
2010. máj. 10. 12:32
 1/4 cheesysnail ***** válasza:
Tegyük szűkebbre a keresést. Mennyi idővel ezelőtt volt ez az időszak? "amivel még kiskoromban játszottam"
2010. máj. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az hmm.. Stronghold Strusader vagy Age of Tians ( a titans helyett valami más van csak ez jutott eszembe.. mer a titans azmár a bövitménye.. alap játlkra kellett feltelepiteni)
2010. máj. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

a stratégiai az szerintem Glory Of The Roman Empire

mert az ilyen izé h gladiátorok az izék ellen meg a barbárok ellen kell harcolnod h: leigázod öket vagycsak rabszolgának viszed öket meg h polgárok vannak és azoknak van szükségleteik pl:kenyér,bor

2010. máj. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi nektek! De egyik sem az:) Ezek túl jók ahhoz képest:) Ez még szerintem DOS-os gépen ment, amire én gondolok. Abban az időben volt, amikor a Pizza Tycoon, meg Commander Keen:) Am 86-os vagyok. Tehát a gyerekkorom alatt a 90es évek végét értem.
2010. máj. 18. 23:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!