Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A sav.24.hu az egy megbízható...

A sav.24.hu az egy megbízható vagy kamu oldal? Szeretnék egy windows 8.1 PRO licencet és paypal-lal fizetnék is érte, de félek tőle. Azonban itt a legolcsóbb.

Figyelt kérdés
[link]
2017. márc. 4. 10:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha licences windowst akarsz, akkor a microsoft oldalról vegyél, ne ilyen csaló, kártevőkkel teli warez oldalakról.
2017. márc. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
már bocs, de szerintem te neked fogalmad sincs a warez fogalmáról.
2017. márc. 4. 10:48
 3/4 anonim ***** válasza:

Erről régebben is volt szó róluk - akkor sem javasoltam (#2-es hozzászólásomban):

https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__egyeb-kerde..

Most már annyit trükköztek, hogy van magyar székhelyük, meg a cégjegyzék szerint:

[link]

magyar cégük. ;D


A Microsoft hivatalos fórumán:

[link]

nem megbízhatónak titulálják.


Egy szakmai portálon sem tartják korrektnek:

[link]


Feltehetőleg fel/már nem használt OEM licenceket értékesítenek újra.

Bár a Microsoft szerint nem használható újra, de az EU-s törvények szerint igen: [link] , ráadásul itt nem is kapsz COA-matricát, meg az eredeti számlát se - szóval ez valami "szürke"-kereskedelem.


Továbbra sem tartom megbízhatónak.

2017. márc. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem nincs fogalmam? LOL.

[link]

2017. márc. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!