Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem kapcsolódik a Skype-om a...

Nem kapcsolódik a Skype-om a Skype szerverre? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Próbáltam kikapcsolni a tűzfalat meg hozzáadni a vírusirtó kivételeihez, hátha az blokkolja, de egyik sem működött, belép a fiókomba, de nem jeleníti meg ki online, ki nem, tehát nem kapcsolódik a szerverre.

2017. febr. 25. 22:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nyiss meg egy partnert (mindegy kit) és írd be:

/msnp24

- enter -

skype újraindít és elvileg jó lesz.


Ezzel kapcsolati protokollt váltasz, erre: [link]

2017. febr. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Illetve parancssorba lehet elég egy:


ipconfig /flushdns


Ezzel a cachelt DNS címeket üríted windowsból, így muszáj lesz újra lekérdezni. Hátha hibás címre próbál kapcsolódni.

2017. febr. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
lekérdeznie*, tehát magától csinálja, nem neked kell azt.
2017. febr. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
C:\Windows\System32\drivers\etc\hosts fileba is belenézhetsz vmilyen szövegszerkesztővel, hogy nincs-e gyanús rekord benne (soronként 1 ip, a # utáni dolgok nem számítanak), teljesen normális esetben a #-os sorokat leszámítva üres kéne, hogy legyen. Itt domain címet lehet IP címre átirányítani, hogy a gép azon az ip-n próbáljon elérni valamit. Ebbe vírusok és crackek szeretnek beleírogatni, normális programok békén hagyják, tehát törölhető a tartalma ha gyanúsat látsz benne, rendszergazdaként indítva a szövegszerkesztőt amivel megnyitod.
2017. febr. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, sajnos nem vált be egyik tipp se :/
2017. febr. 25. 23:09
 6/7 anonim ***** válasza:

Hmm, értem, még két tipp:


- nyitsz egy futtatást vagy mi a magyar neve, windowsgomb+R billentyűkombó, oda ezt írd: %temp%\skype

, ezután látnod kell egy dbTemp mappát amit törölj és skype restart.


- Újratelepítés utána ha még mindig nem jó akkor skype (microsoft) supporttal próbálkoznék a helyedben (sajnos haszontalan indiai supportosok szerintem), neten én nem találtam több lehetséges megoldást.

2017. febr. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Óh, de, mégis, most lecseréltem a komplett hosts fájlt egy újra és így már jó, köszi :D
2017. febr. 25. 23:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!