Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows XP esetén a Tálcán...

Windows XP esetén a Tálcán levő gombokat, hogyan lehet megcsinálni, hogy egymás alatt legyenek?

Figyelt kérdés

Mindegyik, tehát nem csak a hasonlóak.

Köszönöm a segítséget:)


2010. ápr. 27. 18:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Balgomb a tálcára gomb lentartva és áthúzod a képernyő jobb vagy bal vízszintes síkjára. :)
2010. ápr. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Bocs de ezt akárhogyan is de nem értem, próbáltam de nem értem és nem megy. Más módszer nincs? Vagy biztos hülye vagyok de nem értem. Odáig értem, hogy belgombbal katt a Tálcán és lent tart. De mit húzok át és hova? A Tálcát? A képernyő jobb vagy bal vízszintes síkjára? Dehát jobb meg baloldal csak függőleges lehet. Tényleg nem értem.
2010. máj. 14. 20:20
 3/7 anonim ***** válasza:
A Tálcán az ikonok fölötti vonalra tedd az egeret és húzd felfelé. Sokkal szélesebb lesz és az ikonok egymás alá kerülnek (nem mind).
2010. máj. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló 100%-os, mert CSAK úgy lehet megcsinálni

A második válaszoló: nem, az max arra jó, ha nagyon sok program fut, akkor látod a program nevét, de sztem ikonból rá lehet jönni...


Tehát az XP-s tálca erre jó, kb ennyit tud...

2010. máj. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát komolyan mondom, h még mindig nem értem. Nekem nem csinál csinál semmit, a balgombbal hiába kattingatok, csak a jobbra jönnek be az eszköztárak, stb.
2010. máj. 14. 22:40
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez XP Professional,jobb egérgomb és mozgatható fel-le a Tálca, hol szélesebbb, hol keskenyebb. Nézd meg itt: jobb egérgombbal katt a Tálca üres részére, Tulajdonságok, Tálca és Startmenű beállításai. Ha bent a pipa (Tálca zárolása), nem tudod mozgatni.
2010. máj. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát biztos meghülyültem, de nem értem. A Tálcát már tudom mozgatni, de amit szerettem volna azt még mindig nem tudom megcsinálni.:(
2010. jún. 8. 15:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!