Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom használni az...

Hogyan tudom használni az Office Word szövegszerkesztőt? (többi lent)

Figyelt kérdés
Sürgősen kellene a program, de nem tudom feltelepíteni, mert a 1713-as hibakódot írja ki, illetve megszakad a telepítés. Interneten meg nem tudom használni. S.O.S.!!!
2016. okt. 19. 21:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Oka

Ez a probléma a 2007-es Office rendszer egy tervezett tulajdonságából adódik. Nem telepítheti a 2007-es Office rendszert vagy a 2007-es Office rendszer egyes programjait a 2007-es Office rendszerhez tartozó .msi fájlok futtatásával.

A megoldás

A probléma elkerüléséhez a Setup.exe fájlt kell futtatnia. Ehhez keresse meg a Setup.exe fájlt a telepítési forrás gyökérmappájában, majd kattintson arra duplán.

[link]

2016. okt. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ezt én is láttam, de 2010-es az Office és mikor a setupot indítom be, akkor kiírja rögtön, hogy a működése leállt.
2016. okt. 20. 01:00
 3/7 anonim ***** válasza:
Próbáld meg > jobb klikk a setup.exe-n > futtatás rendszergazdaként. De az is lehet, hogy megsérült az office csomag, ezért szokták .iso-ban tárolni.
2016. okt. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Innen tudod letölteni:

[link]

2016. okt. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Rendszergazdaként sem megy. Az lehet, hogy megsérült. Én is ISO-ban szoktam tárolni, csak ez egy rajta maradt verzió, már törölni akartam, csak elfeledkeztem róla, most meg jól jött volna, hogyha fel tudom telepíteni, mert ahol most vagyok, ott nem működnek a filemegosztó oldalak (a T-betűs...), a free-VPN-t meg nem akarja a gép feltelepíteni, mert a .NET keretrendszer 4.0-ás verzióját nem akarja telepíteni. Köszönöm a linket és a segítséget!!!
2016. okt. 20. 20:19
 6/7 anonim ***** válasza:

Az opera böngészőben van vpn, méghozzá jó! Én is ezt használom:

[link]

2016. okt. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Feltelepítettem, de nem futott vele a torrent.
2016. okt. 22. 22:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!