Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért fekete a képernyőm ha...

Miért fekete a képernyőm ha "újabb" játékokat akarok futtatni?

Figyelt kérdés

A probléma magja a következő: új avp, farcry 2 vagy crysis 2, bioshock 1... ezek mind hasonlóan viselkednek a gépemen;

a HUD- ot mutatja avp-nél de minden más fekete. A farcry2 vagy a crysis2 is hasonló (most nem rakom fel, melyik xar...) amit közösnek látok bennük, hogy telepítésnél mind felrak egy visual c++ nevű dolgot. legalábbis ez az ami eltér a fc1-től ami fut, okaozhatja-e a c++ nak a tökéletlensége, inkompatibilitása a gépemmel a problémát? illetve ki járt hasonlóképp már és mit lát megoldásnak?

Vid kártyám: radeon x700 ha nem is fényesen de valahogy bírnia kéne (szerintem).

Előre is köszi!


2010. ápr. 25. 22:19
 1/3 A kérdező kommentje:

Bioshock 1-nél bejön a menü de kurzor nincs, és az egyetlen amire reagál az alt+F4-en kívül a spacebar és arra felajánlja, hogy ki akarok-e lépni, de ott a yes/no közül se nyilakkal se kurzorral(ugye...) nem tudok választani, igazából nem is mutatja, hogy alapvetően melyiken van a select. furán adja elő.

crysis 1 & farcry 1 muzsikált...

2010. ápr. 25. 22:24
 2/3 anonim ***** válasza:

Shader Model 3.0-t igényelnek azok amiket írtál és nem mennek. A Te kártyád csak Shader Model 2.0b-t tud.

A videókártyád már 5 éve is elég gyengus volt a játékokhoz.

Plusz ehhez számold hozzá hogy kell a marketing a hardvergyártóknak.

Értem ezalatt:

Bioshock - Unreal 3 enginere épül. Követelménye az SM3.0

Unreal3 - Unreal 3 enginere épül. Nem kell SM3.0


Bioshockot amúgy tudod játszani. Van egy shadershock nevezetű fórum. Ott vannak modok hogy SM2.0b-vel menjen.

De X850XT-n szaggatott néhol.

2010. ápr. 26. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Elindultam a bioshock 1 nyomon amit adtál, remélem meg tudja majd oldani a problémát. De legalább nyomon vagyok.
2010. ápr. 26. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!