Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi lehet a problémája?

Mi lehet a problémája?

Figyelt kérdés

Nem tudom használni a 2010-es Word-ömet, mert néhány perc után lefagy, majd bezárul, és elveszik az anyagom, ha előtte nem mentettem le.

Nem tudom miért csinálja ezt. Korábban semmi baja nem volt, de pár hónapja ezt csinálja, és nem csak a Word, hanem a Power Point és ezekhez hasonlóban az összes ilyen program. Ráadásul még letölteni se tudom újra őket, mert, ha próbaverzióval próbálkozom, ott is regisztrációt kérnek, meg valamilyen fizetési módot is meg kell jelölni, amiből a későbbi programhasználat során le tudják vonni a pénzt.

A program pedig nagyon fontos lenne nekem, mert aktív író-költő vagyok, és ha mondjuk google drivé-be írok újratördelhetem az egész szöveget, stb...



2016. okt. 5. 21:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Talán mert word észreveszi, hogy kalózverziót

használsz. Microsoft sem hülye, az oké, hogy

a windowsát használod, mert az nekik még akkor

is buli, ha ingyen kapod, de a többi program-

ja már más.

2016. okt. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Kőváry Orsolya ***** válasza:
Ha fizetni nem akarsz, a Google Dokumentum nem jó, akkor próbáld ki a Libre Office-t. Az is ingyenes.
2016. okt. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!