Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen videóletöltőt ajánlanát...

Milyen videóletöltőt ajánlanátok a Video DownloadHelper helyett?

Figyelt kérdés

Eddig a Video DownloadHelpert használtam Firefox alatt. Sokáig semmi gond nem volt vele, de most már egyre több videót csak úgy lehet letölteni, ha pluszban telepítem az ADP nevű modult. Kipróbáltam, és nem tudta lejátszható formátumba összerakni az anyagot – nem volt hang –, ráadásul a videó sarkába odatett egy QR-kódot. Ezt így biztosan nem fogom használni.


És még egy dolog: a Video DownloadHelper fel sem ismeri a html 5-alapú videókat, tehát amelyek így vannak fenn például YouTube-on, le sem tudom szedni.


Tudnátok ajánlani valami olyan letöltőt, amely nem telepít semmi mocskot a gépemre, megbízható, használható?


Köszönöm előre is!



2016. szept. 16. 00:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem a Flash Video Downloader vált be legjobban (a nevével ellentétben, nem csak Flasht tölt le).
2016. szept. 16. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 donfetibo ***** válasza:
Én személy szerint az Internet Download Manager 6.25 letöltőt ajánlanám, hogy miért mert megbízható, gyors és egyszerűen jó ahogy van! De én a fullos verzióról beszélek, ha kell a teljes verzió akkor írj pm-re! ☺☻
2016. szept. 16. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2016. szept. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindenféleképpen én is a Flash Video Downloadert ajánlom, mindent megtalál, mindent letölt, streamet is. Teljesen egyszerűen kezelhető
2016. szept. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ!
2016. szept. 17. 23:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!