Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik Neroval lehet win 7 be...

Dj Bax kérdése:

Melyik Neroval lehet win 7 be 4x esen sima adat cdt írni?

Figyelt kérdés
A dvd íróm tudja mert régen másik számítógépen xp be írtam én 4x esen cd t. Kocsiba máshogy alig olvassa be oda 4x esen kellene írni. Az istennek se találok most olyan nerot mert ami volt az win 7 re nem jó
2016. aug. 31. 16:22
 1/9 DjImipapa ***** válasza:
Emlékeim szerint 6-os....
2016. aug. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Próbálgatni kell az íróprogramokat, de a lemeztől is függ, egyiket lehet, másikat nem.
2016. aug. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 DjImipapa ***** válasza:
Sok varia helyett lecseréltem a kocsicuccot....pendrájvra rá a muzik, és nem is ugrál annyira(hazai utak!):)
2016. aug. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
6-os az ok csak win 7 be nem engedi telepíteni azt írja nem kompatibilis
2016. aug. 31. 18:51
 5/9 anonim ***** válasza:
Próbálj AshampooFree-t, az megírja-e? Nálam az nem volt verzió függő. Az író támogatja és a lemez is, akkor mennie kéne.
2016. aug. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyébként sokszor az van, hogy a programban látszólag támogatja, ki tudod választani és látszólag úgy írja meg, de ha kiszámolod, hogy mennyi adatot írtál meg mennyi idő alatt, akkor kiderül, hogy igazából gyorsabban írta. Ez sokszor előfordul a mai DVD-írók korában. Nekem is van még csak CD-íróm, lehet azzal jobban megérné próbálkozni. Én már 8x sebességgel is ritkán tudtam csak írni.
2016. aug. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
1 asampot néztem de az nem engedte csak 8x osan és a mostani 52x es lemezek már nem engedik akkor 4x esen ezek szerint mondjuk burnaware free abba lehet 4x esen de akor is az átlag írás 8x os és kocsiba még úgy se ismeri fel
2016. aug. 31. 21:00
 8/9 anonim ***** válasza:
Mondom, próbáld meg egy régebbi CD-íróval. Mármint hardverrel, mondjuk egy PC-bontóból. Vagy egy megbízható embertől, akinek van.
2016. aug. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én megm ondom ezzel régebben minden gond nélkül írtam 4x esen és ha nincs lemez benne néztem jelzi hogy tud is úgyhogy lehet hogy ezek a h...e gyártók csinálják hogy 52x es sebességű és nem lehet akkor 4x esen
2016. szept. 1. 15:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!