Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy tudom a biosban letiltani...

Hogy tudom a biosban letiltani az integralt kartyat?

Figyelt kérdés
Asus s1151 B150M-K alaplapom van, Intel s1151 Core i7-6700 procim, es vettem bele egy NVIDIA GTX 750TI 4GB-os kartyat. A processzorban bent volz egy integralt Intel Graphics hd530 as kartya, es a gepem (pl GTA V-nel) mindkettot erzekeli (tehat 8gb memoriat mutat) , ekkor lett furcsa az egesz, mert nekem csak 4gbos kartyam van. Letiltottam az integralt kartyat vezerlopult rendszernel, de ugyanugy nem ugy futnak a jatekol, ahogy kellenenek nekik. azt olvastam BIOSban kellene letiltano, es hogy kivenni belole valami mb-okat amit addig hasznalt, es akkor a rendszeren belul a videokartyaknal mar csak a gtx kartyat kellene mutatnia. hogy tudnam ezt elerni??? Nagyon megkoszonnem a valaszokat!!!

2016. aug. 22. 20:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem minden alaplapn lehet eltiltani, de valami onboard graphics vagy hasonlót keress.
2016. aug. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem a ram 8GB? Csakmert kétlem, hogy 4 gigát lecsípne az igp
2016. aug. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!