Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Videó és hangrögzítő programot...

Videó és hangrögzítő programot keresek!?

Figyelt kérdés
A lényeg az volna, hogy tőkéletes videó és hang megjelenésű videót készítsen a program, te melyik programot ajánlanád ? Nem játékhoz kellesz, játékhoz ott a Fraps nevű program. Hypercam meg ezek jó programok volnának csak hát a hang az nem vmi fényes, vagy illesztőprogram csere kellene ?
2010. ápr. 19. 22:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Sony Vegas

Adobe Premiere Pro

Virtualdub

2010. ápr. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
my screen recorder pro?
2010. ápr. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én vágó vagyok, Edius-szal dolgozom. ha megfizetsz, vágok neked videókat :D
2010. ápr. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm, de én is tudok videókat vágni. sőt ezzen az oldalon még a kezdőkoromban készített videókat tudod megnézni: www.xvideo.tvn.hu/news.php Videók menüpontnál youtubos videóim. :) de azért köszi :) Végülis nekem most egy jó program kellene ami feltudja venni szépen a megjelenést és a hangot. és most azokat kiprobálom amiket az előted lévők irtak, köszönöm nekik is. :)
2010. ápr. 20. 20:30
 5/5 A kérdező kommentje:
amiket irtatok azok nem vágó programok? Mert innen teljesen úgy tünik hogy azok.
2010. ápr. 20. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!