Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem működik az NFSMW...

Miért nem működik az NFSMW Trainer?

Figyelt kérdés

Azt az ugratós trükköt szeretném megcsinálni ezzel a trainerrel:

[link]


De nem működik:(

Hiába nyomogatom az F2 gombot nem ugrik a kocsi pedig fut a trainer a játék alatt. Hogyan tudnék felugrani vagy nincs-e egy másik trükk a felugrásra.


2010. ápr. 18. 22:14
 1/5 anonim ***** válasza:
lehet különbözik a játék verzió. Nézd meg milyen verzió van fent a gépeden és ahhoz keress trainert.
2010. ápr. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ja igen valóban ez a baj. Az én nfsmw verzióm: 1.3! De akkor ehhez a verzióhoz nincs is olyan trainer amivel lehet ugratni? Nagyon fontos lenne de ha nincs akkor mindegy. Azonban ha van akkor léci küldjétek el a linkjét.
2010. ápr. 19. 20:53
 3/5 anonim ***** válasza:

én is ezen bosszankodtam,de találtam egy ilyet 1.3 patch-re,de nekem nem működik( [link] ezen kívül még találtam másfajtákat de azok sem működnek,mert ha megnyomom pl. a F1-et akkor ilyen csipogó hangot ad ki a gépem...meg nem egyszer össze omlott a játék versenyek alatt...

itt vannak ezek is :

[link]

[link]

2011. júl. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

bocs az első link rossz:

[link]

2011. júl. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
egyébként 1.2 patchre vannak ezek a trainerek,de áttetetném én is arra,de az 1.2-re nincs honosítás....legalábbis nem találtam
2011. júl. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!