Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy lehet beállítani Ati...

Hogy lehet beállítani Ati Catalystnál, hogy a játékok felbontását kinyújtsa a képernyőre?

Figyelt kérdés

Laptopról van szó,1440x900-as kijelzővel.

Eddig win 7 driverrel ment,de tegnap feltettem az Ati Catalyst 9.11-es drivert.

Sokkal jobban mennek a játékok,de ha pl. egy játék max. felbontása 800x600,akkor nem kinyújtja a képernyő széléig,hanem a képernyő közepén jelenik meg egy akkora helyet elfoglalva,amekkora neki kell. És körülötte pedig sötét felület.

Valahogy meg lehet oldani hogy kinyújtsa?


2010. ápr. 18. 09:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Tessék, ezt kell felraknod, és működik:


*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. ápr. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Feltettem én is ezt, ugyanez a problémám mint aki a kérdést írta...

Feltettem és nem megy, nem is tudom beállítani sehol,

ASUS laptop HD3400-as széria...

PLZ SEGÍTSETEK

2010. nov. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

ATI fórumon megoldás a problémára...

Tesztelve, nekem megy, ha vkinek netán nem oldotta volna meg a problémát a driver csere...


1. set your screen resolution to 1024*768 (lower than highest).to do this simply right click on your desktop,choose screen resolution and change resolution in resolution box.


2.now go to ur ATI catalyst control centre.to do this,right click on desktop and the top most choice is ATI catalyst control centre.


3.choose advanced settings.


4.choose "desktop and display".click on "graphics" on top left corner.


5.now right click on laptop picture in lower bar(in my case there is only on laptop picture in lower bar having "1" in circle on its left top corner)


6. choose "configure..."


7. Now select "Full Screen" from three options.


8. Click "Apply" & then "Ok".


9. Now change back your Screen resolution to original.

2010. nov. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!