Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » San Andreas mért akad a gépemen?

San Andreas mért akad a gépemen?

Figyelt kérdés

Újra is lett telepítve a gép is meg a san andreas is de akad. A gépem paraméterei : 2,2Ghz 1Gb ram 90Fps Ati radeon 9550Gt 256mb os videókártya xp operációs rendszer. Minimum grafikán kikapcsolt képsimítással 800x600 képernyőméret és 16 bites módban is akad. A válaszokat nagyon megköszönném.

A játék igazi!


2010. ápr. 17. 18:06
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Még áll a dolog csak ezt azért írtam késöbb mert újraraktam a gépet. De nemjó a procival semmi gond DirectX 10 van fent. Átvizsgáltattuk semmi gond 3 helyen ezt mondták de a videókártyával sincs gond mert tesztelt. Szóval nemtudom mi a probléma ...
2010. ápr. 24. 00:02
 12/15 A kérdező kommentje:
És egyre lassabb és lassabb sürgős lenne ha valaki pénz nélkül tudna ajánlani valami tuningot de nem proci húzásra gondolok hanem valamire ami gyorsítja a gépem. Ez a játék a suliba is megy mint a vízfolyás pedig ott 266Mb Ram 1,5Ghz es proci és nekem ilyen szar a gép pedíg vólt már átvizsgáláson jó 10000Ft -ot kellett fizetnem a semmiért b+
2010. ápr. 25. 23:30
 13/15 A kérdező kommentje:
Hihetetlen de megoldottam. Lehet hogy h*lyének néztek de max grafikára állítottam és megvan. Nagyon jó gyors...
2010. ápr. 30. 15:52
 14/15 A kérdező kommentje:
Mondjuk egy próbát megér nektek(akit ugyan így szenvednek) próbájátok ki.
2010. ápr. 30. 15:52
 15/15 anonim válasza:
XDD nem kell mindit külön írni. elég csak egybe..
2014. febr. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!